Pouw Automotive Groep neemt Van der Molen Autogroep over. Het betreft de dealerbedrijven Van der Molen in Groningen en Haren, JK Autoschade, Autolease Zwolle en een joint venture in Autolease Groningen. Van der Molen Autogroep telt 109 medewerkers.

Na toestemming van diverse instanties zoals de NMA, zal de overname in oktober afgerond worden. Pouw sluit verdere overnames dit jaar en volgend jaar niet uit, aldus financieel directeur Marc Thijsse-Klasen. “Een uitbreiding naar de regio Zuid is zeker mogelijk.”

Van der Molen Autogroep blijft onder dagelijkse leiding van de heren Van der Molen en Van der Meer. “Voor de continuïteit van ons bedrijf is het verstandig om aansluiting te zoeken bij een grote automotivegroep, mede in het belang van onze klanten en medewerkers”, aldus Van der Molen.

Met deze strategische overname van Van der Molen zet Pouw een volgende stap in haar groeistrategie. In de groeistrategie van Pouw staat de zogenaamde Mobiliteitscirkel centraal. De kernactiviteiten bestaan uit dealerbedrijven, leasing en schadeherstel.

Behalve in het noorden van het land is Pouw vertegenwoordigd in Midden-Nederland, Oost-Nederland en West-Nederland met de merken Volkswagen, Audi, Peugeot, Mercedes-Benz, Maybach, Alfa Romeo, Lancia en Jeep.

Pouw Automotive Groep heeft onlangs ook een overname gedaan op Bert Stemerdink Automobielen.

Copyright foto: Autoplusonline.nl

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties