Autoschade Herstel Steenbeek bestaat op 1 september vijftig jaar. Het jubileum wordt op deze datum in Brielle op industrieterrein Seggelant-Zuid gevierd met een open dag op van 11.00 tot 16.00 uur.

In 1962 begonnen Co en Dirk Steenbeek, de oom en vader van de huidige eigenaren, een kleinschalig autoschadebedrijf aan de Heveringseweg in Oostvoorne. In 1997 werd de zaak overgedragen aan Dick en André Steenbeek, die het bedrijf tot op de dag van vandaag runnen. Daarnaast zijn beide ondernemers bijzonder fanatiek als het op het opleiden van nieuw talent voor de branche gaat.

Het schadeherstelbedrijf van de gebroeders Steenbeek is een Focwa Eurogarantbedrijf en aangesloten bij de landelijke keten van Autoschade Herstel Groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
Meest bekeken berichten
Recente reacties