Connectiviteit staat als altijd hoog op de agenda tijdens het ConnecteDriver & Smart Mobility congres. Op 6 en 7 februari vindt in Brussel de zesde editie van dit congres plaats.

ConnecteDriver & Smart Mobility is een relatief compact congres, waar de afgelopen jaren ongeveer 200 tot 250 bezoekers de diverse lezingen en workshops bezochten.

Inschrijven

Behalve de connectiviteit zelf is ook de aansluiting van de connected car bij zijn omgeving, vertaald in smart mobility, onderwerp van studie tijdens dit congres. Volgens organisator Matthieu Privat mag het congres zich dit jaar verheugen in veel inschrijvingen van autofabrikanten en importeurs. Hoewel het congres zijn oorsprong vindt in Frankrijk, is de voertaal Engels. Sprekers op het congres zijn afkomstig uit verschillende hoeken van de auto-industrie. Daaronder vertegenwoordigers van autofabrikanten (Porsche en Renault), een scooterfabrikant (Scoot Networks), aftermarketleveranciers (Delphi en Tomtom), alsook smart telematica-aanbieders als Geotab en Redtail Telematics. Wie nadere informatie wil, kan terecht bij matthieu@connectedriver.com of op de site van ConnecteDriver.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
18 december 2025
Figiefa mist aftermarket in Automotive Package
Meest bekeken berichten
Recente reacties