ERA, een merk van Emotive dat gespecialiseerd is in voertuigelektronica en thermische auto-onderdelen, en in Nederland gedistribueerd wordt door LKQ, kondigt een uitbreiding van het assortiment aan met radiatoren en intercoolers.

Met de nieuwe uitbreiding wil ERA onafhankelijke werkplaatsen helpen te voldoen aan de stijgende vraag naar betrouwbare, hoogwaardige onderdelen voor een breder wagenpark. Of het nu gaat om routineherstellingen of complexere thermische problemen, technici hebben nu toegang tot een uitgebreider assortiment koeloplossingen die zijn ontworpen met het oog op prestaties, duurzaamheid en montagegemak. Onlangs breidde ERA zijn assortiment al uit met halogeen- en signaallampen, en airco-onderdelen.

Strategische rol

Martin Conrad, ceo van Emotive: “Naarmate het automobiellandschap verandert – onder invloed van strengere emissienormen, elektrificatie en eisen voor grotere duurzaamheid – krijgen thermische systemen een veel strategischere rol. Ze zorgen niet langer alleen voor koeling, maar zijn ook essentieel voor prestaties, energie-efficiëntie en een lagere milieu-impact.”

Jarek Gora, algemeen directeur van ERA voegt hieraan toe: “Deze nieuwe reeks radiatoren en intercoolers weerspiegelt precies die verschuiving. Bij ERA hebben we onderdelen ontwikkeld die OE-kwaliteit combineren met eenvoudige installatie, waardoor garages sneller reparaties kunnen uitvoeren, de levensduur van voertuigen kunnen verlengen en duurzamer autorijden vanaf de basis kunnen ondersteunen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
Meest bekeken berichten
Recente reacties