Met deze stap benadrukt LKQ Fource zijn strategische focus op nieuwe mobiliteitstrends en zijn toewijding om werkplaatsen te ondersteunen in hun ontwikkeling naar de toekomst.

Moobi richt zich tot autobedrijven die hun werkplaatsen willen klaarstomen voor de toekomst door een uitgebreid pakket aan oplossingen aan te bieden gespecialiseerd in elektrische en hybride voertuigen. Binnen deze snel evoluerende wereld, beweegt het concept mee door zijn scala van diensten uit te breiden met onder andere GRIP Expert, 50five, en Silence.

Moobi breidt niet alleen uit op gebied van services, het krijgt ook een steeds ruimere landelijke dekking. Sinds de lancering van het concept in 2021, zijn 167 Vakgarages partner geworden onder de noemer Vakgarage E-Mobility. Dit brengt de teller nu op 200 partners. Bovendien zal ook Lease Service Partner (LSP) in 2024 collectief deelnemen aan Moobi, wat de groei en het bereik verder zal stimuleren.

De nieuwe conceptmanager Dennis van Eijkelenborg is verantwoordelijk voor de verdere strategische stappen van Moobi. Met zijn 30 jaar ervaring in de automotive sector, waarvan de laatste drie jaar als accountmanager voor Vakgarage Nederland, kent hij precies de behoeften in de markt.
“Deze uitbreiding van Moobi markeert een belangrijke mijlpaal in onze ambitie om ervoor te zorgen dat autobedrijven meegaan in de transitie van de mobiliteitsindustrie”, aldus Dennis van Eijkelenborg. “Daarom leggen we ook meer focus op opleidingen. We bieden, vanuit de AMA en Koskamp Academy, uitstekende trainingen aan waarmee we monteurs klaarstomen om aan de slag te gaan in de werkplaatsen van de toekomst.”

Deel dit artikel op

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2023
Meest bekeken berichten
Recente Reacties
  • Xander van Pelt on Symboolpolitiek rond youngtimers: “Interessant artikel wat een aardig beeld schetst op de omvang van de youngtimermarkt én de werkelijke gevolgen ervan in het…nov 24, 08:27
  • Freek Blekxtoon on Martin Kaspers nieuwe algemeen directeur AllParts Nederland: “Fantastisch nieuws voor Allparts en Martin, gefeliciteerd! Een heel goede match, de goede man bij de goede club. Heel veel…nov 23, 20:34
  • Barend Luiting on Symboolpolitiek rond youngtimers: “Mooie reactie, Bart, dank. Ik analyseerde begin 2021 wat er nog van bouwjaar 2015 rondreed na de termijn van vijf…nov 22, 11:36
  • Bart van den Acker on Symboolpolitiek rond youngtimers: “Voor wat betreft de bijtelling van Youngtimers zou het een veel beter plan zijn de regeling te handhaven, maar de…nov 20, 12:44
  • René Wienen on Camperaars tegen MRB-verhoging: “dat zou ik ook graag weten dan weet ik waar ik zeer zeker NIET OP STEM.nov 3, 23:19