Vakbeurs Ecomobiel beleeft van 9 t/m 11 oktober zijn tiende editie. Centraal staan wederom praktische oplossingen om economischer en duurzamer om te gaan met mobiliteit.

ecomobielDaarbij valt te denken aan manieren om energie- en brandstofkosten te verlagen, de ideale mobiliteitsmix samen te stellen, slimme organisatie van een wagenpark of betere doorstroming van verkeer door weggebruikers tijdig te informeren.

Workshops

Op de beursvloer draait het onder meer om personen- en lichte bedrijfswagens, elektrificatie, laadinfrastructuur, Smart Mobility & ICT, fleet- en mobiliteitsoplossingen. Verschillende seminars en workshops omlijsten de productpresentaties. Onderwerpen die aan bod komen zijn bijvoorbeeld het ‘nationaal debat brandstoffenmix’, waterstof in mobiliteit, smart charging, mobiliteit van de toekomst en mobility as a service (MaaS). De beurs vindt plaats in de Brabanthallen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties