De vijf leden van Coöperatie AVIA Nederland hebben een joint venture opgstart met de naam AVIA Volt Nederland. Het samenwerkingsverband richt zich op onder meer landelijke aanbestedingen rond laadinfrastructuur in het publieke en private domein.

Achilles Brandstoffen Maatschappij, AVIA Marees, AVIA Weghorst, SO Retail en Vollenhoven willen zo gezamenlijk hun positie versterken in de laadinfrastructuur voor elektrisch vervoer in Nederland. Voor de lokale activiteiten gericht op EV-mobiliteit, blijven de leden zelfstandig opereren onder dezelfde merknaam AVIA Volt.

“Met deze ontwikkeling vergroten wij onze mogelijkheden om te participeren in landelijke aanbestedingen voor laadinfrastructuur”, zegt Ruben Leijdekker uit, algemeen directeur van de nieuwe B.V. en eveneens financieel directeur van de Coöperatie AVIA. “Zodoende stellen wij onszelf in staat om nog sneller stappen voorwaarts te zetten in de energietransitie en bij te dragen aan de verduurzaming van vervoer in Nederland.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties