Carfac en Autosociaal gaan op strategisch niveau samenwerken. Door deze samenwerking op te starten vergroten beide partijen hun slagkracht, ontstaan nieuwe groeimogelijkheden en kunnen klanten nog beter bediend worden.

Mike Fraeye, directeur bij Carfac, verwacht dat de samenwerking een enorme potentie biedt om de markt nog beter te bedienen. “De mogelijkheden tot synergie en samenwerking zijn groot.” Roy Roelofs, directeur bij Autosociaal, is trots op de aangekondigde samenwerking. “Ik begon Autosociaal in 2014. Nu, bijna 8 jaar later, staat er een geweldige team die klaar staat om de Belgische (online) automotive verder te ondersteunen. Met deze stap krijgt Autosociaal de slagkracht die we nodig hebben. Carfac is een bepalende en bewezen succesvolle onderneming. Ze verrijken ons met kennis over de Belgische automotive en beschikken over een geweldig team automotive experts.”

Autosociaal ondersteunt op dit moment bijna duizend autobedrijven in Benelux bij het vormgeven van hun (online) customer journey. De online oplossingen die Autosociaal aanbiedt zijn toegankelijk, eenvoudig in gebruik en betaalbaar. Carfac is in België marktleider voor softwaresystemen in automotive-, landbouw- en industriesector.

Carfac staat samen met Autosociaal van 27 tot en met 30 maart op de vakbeurs AutoTechnica in België.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties