Het gehele netwerk van garages die bij Eurorepar Car Service zijn aangesloten is een samenwerking aangegaan met de stichting Duurzaam. Doel is dat uiterlijk in mei 2023 alle vestigingen het duurzame certificaat Groen Gedaan! hebben.

“We willen nog verder groeien, maar niet alleen in volume. In Nederland hebben we een uitstekende landelijke dekking. Maar het is net zo belangrijk dat wij de kwaliteit en duurzaamheid borgen, zodat dit gegarandeerd in alle vestigingen op het gewenste niveau is”, zegt Jean-Paul Teunissen van Eurorepar.

“Wij hebben gekozen ons als formule aan te sluiten bij het programma van Groen Gedaan! Hiermee hebben we de duurzaamheid op alle vestigingen geborgd en is onze maatschappelijke verantwoordelijkheid aangetoond. Groen Gedaan! is in de automotive, het grootste duurzaamheidsprogramma in de Benelux. Voor ons, als onderdeel van Stellantis, is dit internationale perspectief ook belangrijk. Het omvangrijke programma waarmee de stichting Duurzaam Repareren de ondernemers ondersteunt heeft echter de doorslag gegeven.”

Toekomstbestendig

Harry Filon van de stichting: ”We zijn enorm blij met het aansluiten van Eurorepar. Je moet niet alleen eisen stellen aan de ondernemingen, maar hen ook helpen het bedrijf toekomstbestendig te maken. Bovendien weten wij dat het netwerk van Eurorepar hoog gekwalificeerde bedrijven bevat, dus we zijn er zeker van dat het een gelukkig huwelijk wordt.”

Een aantal vestigingen is al aangesloten bij een duurzaamheidsprogramma. Voor hen verandert er niets. De vestigingen die nog niet zijn aangesloten op een duurzaamheidsprogramma doorlopen in de komende maanden het certificatieproces.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03