Joeri Adriaenssens verlaat op 1 juli 2024 Dusseldorp Automotive, waar hij eind 2021 in dienst trad als aftersalesdirecteur. Hij neemt de aandelen over van zijn vader Jan en gaat als referentie-aandeelhouder leidinggeven aan de BMW- en Land Rover-bedrijven in en rond Antwerpen.

Het gaat daarbij om vijf BMW/MINI-vestigingen, vier schadeherstelbedrijven en drie Jaguar/Land Rover-verkooplocaties. In 2023 waren deze bedrijven goed voor een totale omzet van 620 miljoen euro.

Na zijn studie aan de IVA Business School in Driebergen is Joeri Adriaenssens als management trainee bij Dusseldorp Automotive aan een opleidingstraject begonnen. Op 1 december 2021 is hij toegetreden tot de directie als aftersalesdirecteur.

Vanwege het vertrek van Joeri Adriaenssens is bij Dusseldorp Automotive de vacature ontstaan voor de functie van hoofd aftersales.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties