De eind vorig jaar aangekondigde overname van Auto Arena door Pon Groep mag van de Autoriteit Consument & Markt doorgaan. Er is volgens de kartelwaakhond geen reden om aan te nemen dat de mededinging belemmerd wordt.

auto-arena-mag-naar-ponDirecteur-eigenaar Roel Clevers (foto) stond meer dan 25 jaar aan het roer van de onderneming en wil meer tijd krijgen voor privé zaken. Enkele weken terug bereikte hij een akkoord over de verkoop van respectievelijk Auto Aarena, Autoschadecenter Venlo (aangesloten bij Schadenet) en Arena Lease (lease en verhuur).

80 miljoen

De vestigingen van Auto Arena Groep bevinden zich in Noord-Limburg en zuid-oost Brabant. Bij het bedrijf werken zo’n 160 mensen, de omzet bedroeg in 2016 tachtig miljoen euro. De gevoerde merken zijn Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en VW Bedrijfswagens.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties