Het bestuur van BOVAG Autodealers draagt Patrick Olgers voor als voorzitter van de afdeling. Bert de Kroon is na een periode van tien jaar aftredend als voorzitter en niet herkiesbaar. 

De benoeming van de nieuwe voorzitter staat gepland voor de algemene ledenvergadering op 10 februari 2026. Leden van de afdeling kunnen tot dertig dagen voorafgaand tegenkandidaten voordragen.

Op de ledenvergadering is bestuurslid Bas Oostendorp van de Oostendorp Auto Groep Uden herkiesbaar voor een tweede periode van vier jaar. Rebecca van Nieuwkerk, dga van Van Nieuwkerk Automotive-Centre, en Patrick van Meerwijk, directeur bij de Louwman Dealergroup, worden voorgedragen voor een eerste periode van vier jaar.

Ervaring

Patrick Olgers was onder meer directeur van Dijkstra Autogroep met de merken Citroën en Kia. Ook was hij twintig jaar bestuurslid van de Citroën Dealervereniging. Nadat hij zijn belang in de Dijkstra Autogroep had verkocht, begon Patrick Olgers een studie tot toezichthouder aan de Erasmus Universiteit.

De afgelopen jaren was Patrick Olgers onder meer actief als bedrijfsadviseur, coach van ondernemers en in toezichthoudende rollen. Bij BOVAG was Olgers onder meer betrokken bij het project Stoppen en Doorgaan.

Patrick Olgers is bovendien de vader van Daan Olgers, die vorig jaar eigenaar werd van het Bosch Car Service-bedrijf Huitema in Emmeloord, dat hij voortzet als Bosch Car Service autoDaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 december 2025
Patrick Olgers beoogd voorzitter BOVAG Autodealers
16 december 2025
Laden zonder roaming-kosten
16 december 2025
Rhythm of Blues kleur van het jaar 2026
16 december 2025
Slimmer Werken begint Online
15 december 2025
Minderheidsbelang in Wensink voor Duitse collega-dealergroep
15 december 2025
Spoticar-samenwerking versterkt
Meest bekeken berichten
Recente reacties