Rick Verkuyl is de nieuwe ‘Head of Automotive & Consumer business’ van eBay Classifieds Group Benelux. In zijn nieuwe positief voegt hij alle automotive activiteiten samen van zowel 2dehands/2ememain.be als Marktplaats.

rick-verkuylDaarmee is hij verantwoordelijk voor het grootste online automotive platform van Nederland en de hardst groeiende online automotive business van België. Verkuyl volgt Hadewych Corstens op. Zij is sinds begin oktober in de VS actief als Chief Operating Officer bij eBay US Vehicles, dat zich volledig richt op de autocategorieën van eBay.

Succesformules

Rick Verkuyl heeft ruim vijftien jaar branche-ervaring, zowel op fabrikant-, importeur- als dealerniveau. “Met onze Belgische en Nederlandse platforms dragen wij sterk bij aan succesvol handelen van consumenten en professionele gebruikers. Door de automotive teams van beide landen samen te brengen, kunnen we succesformules eenvoudiger in beide markten uitrollen.”

2dehands/2ememain.be

In 2012 startte Verkuyl bij Marktplaats. Na de acquisitie van 2dehands/2ememain.be door eBay zette hij het Belgische automotive team op. In zijn laatste rol was hij verantwoordelijk voor de hele zakelijke markt in België, inclusief de publishingactiviteiten. Verkuyl is toegetreden tot het Benelux managementteam van de nieuwe general manager, Annemarie Buitelaar. Marktplaats noemt zich het grootste autohandelsplatform van Nederland, met doorlopend ruim 200.000 aangeboden auto’s en maandelijks meer dan 2,7 miljoen kandidaat-kopers.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties