Hedin Mobility, de nieuwe moeder van Stern, heeft een opmerkelijke stap gezet door in zowel Zweden als Denemarken de importeursactiviteiten van Renault over te nemen. In 2021 registreerde Renault in beide landen samen 17.499 nieuwe personenauto’s en 8936 bestelauto’s. In Zweden is Hedin al de importeur van MG en Ford.

“De automotive retail is sterk aan het veranderen en wij zijn blij daar actief onderdeel van uit te maken. En dat samen met Renault en Salvador Caetano. We hebben de mogelijkheid om samen een klantgericht retail- en distributieplatform te ontwikkelen”, stelt Anders Hedin (foto), eigenaar en ceo van Hedin Mobility Group.

Joint venture

De overname van de Renault-import gebeurt overigens in een joint venture met de Portugese (familie) automotive groep Salvador Caetano Group, sinds 1968 importeur van Toyota. In Afrika is de groep als distributeur voor enkele Stellantis-merken actief. In een aantal landen worden ook Nissan en Volvo vertegenwoordigd. In Portugal is men sinds 2020 de franchisegever van de Franse garage- en bandenformule Midas (onderdeel van de eveneens familiale Mobivia Group). De Salvador Caetano Group realiseerde in 2021 een omzet van bijna 2,2 miljard euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties