Met de overname van TSW pleegt Wheel Pros de achtste acquisitie sinds het zelf is overgenomen door durfkapitalist Clearlake. In zes jaar tijd nam Wheel Pros zelfs elf bedrijven over, daarmee een duidelijk signaal afgevend over diens groeiambities.

TSW, in Nederland vertegenwoordigd door Reedijk, is in 1991 opgericht door Terence Sheckter en telt momenteel wereldwijd 5800 dealers en acht distributiecentra.

Wheel Pros

Wheel Pros startte in 1995 en beperkt zich niet alleen tot het ontwerpen, produceren en vermarkten van wielen, maar voegt daar bijvoorbeeld ook ophangingsdelen aan toe. Tot de merkenportefeuille behoren namen zoals American Racing maar ook Foose, het label van custom car designer Chip Foose. Sinds 2018 behoort Wheel Pros tot de stal van durfkapitalist Clearlake Capital. Die paraplu aan bedrijven is goed voor een geschatte omvang van 25 miljard dollar. Over deze overname worden geen financiële details bekend gemaakt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties