Naast Nederland, België, Duitsland en Zuid-Afrika is het schadeherstelplatform Fixico nu ook actief in Luxemburg.

“Het gaat vooral om B-to-B-klanten”, legt ceo Derk Roodhuyzen de Vries uit. “Meerdere leasemaatschappijen bijvoorbeeld en verhuurbedrijven die zaken met ons doen.”

De consumentenwebsite Fixico.lu is op dit moment nog niet online. “Daar wordt aan gewerkt. We verwachten dat die binnenkort operationeel zal zijn.”

Volgend jaar

Fixico is nu dus actief in vijf landen. Luxemburg is daarvan niet bepaald het grootste, maar een meer substantiële uitbreiding van het netwerk zit er wel aan te komen. “Begin volgend jaar maken we een uitbreiding bekend die wat groter is dan deze”, belooft Derk Roodhuyzen de Vries.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
Meest bekeken berichten
Recente reacties