BASF Coatings Services en Opel Nederland continueren hun samenwerking op het gebied van lakreparatie. De leverancier mag zich hiermee als enige in zijn categorie ‘preferred business partner’ noemen van Opel Nederland.

De afspraken gelden voor Glasurit en R-M Autolakken. Beide lakmerken van BASF Coatings Services hebben een wereldwijde approval van Opel voor reparaties van lakschade. De verfproducent en autofabrikant zeggen hun hernieuwde partnerschap te verdiepen. Zo komt er een uitgebreider trainingsprogramma voor ‘Opel Erkend Schadeherstel’. Nieuw is dat schadeherstellers die willen toetreden verplicht worden om dit programma te doorlopen. Hiermee wil de merkimporteur naleving van zijn kwaliteitsnormen waarborgen.

Audits

BASF Coatings Services gaat zich bovendien intensiever bezighouden met audits bij kandidaten voor ‘Opel Erkend Schadeherstel’. De lakleverancier is de enige partij die dergelijke audits uitvoert. Sinds 2015 zijn dat er al zo’n 75; de komende periode zal dit aantal naar verwachting verder oplopen. Nieuw is ook dat tijdens audits de focus voortaan niet meer uitsluitend ligt op randvoorwaarden (zoals bepaald equipment) maar vooral ook op het eindproduct. Concreet: of schadeherstellers in staat zijn de producten en apparatuur op de juiste wijze te gebruiken.

Ondersteuning

Verder zal BASF Coatings Services ‘Opel Erkend Schadeherstellers’ voorzien van ondersteuning en advies, bijvoorbeeld als het gaat om eendaagse reparatie op locatie. Ook is er veel aandacht voor goed en verantwoord gebruik van producten en materialen, waarbij efficiëntie en duurzaamheid kernwoorden zijn. Speerpunt daarnaast is – vanwege de almaar complexer wordende auto’s met meer elektronica aan boord – veiligheid en originaliteit bij lakreparaties

Garantieherstel

Een ander belangrijk punt in de samenwerking is de ondersteuning voor lakherstelwerkzaamheden die onder de garantie vallen. Hiervoor zal BASF Coatings Services waar nodig uitgebreide lakanalyses uitvoeren en vervolgens adviseren over de juiste wijze van herstellen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
8 mei 2025
Continental produceerde al 200 miljoen radarsensoren
8 mei 2025
De klant op reis
7 mei 2025
Hella terug in airco en motorkoeling
Meest bekeken berichten
Recente reacties