Het Nederlandse platform voor claims- en schadeherstelmanagement Openclaims opent op 1 april een kantoor in Keulen, Duitsland. In oktober 2021 werd ook al in het Deense Kopenhagen een kantoor geopend.

Ceo Stephan Stergiou over de uitbreiding naar Duitsland: “Na de opening van ons kantoor in Kopenhagen, dat de Scandinavische markt bedient, was Duitsland voor ons een logische stap. Naast de omvang van de markt, bewegen we mee met onze klanten. Dit zorgt er voor dat wij dit jaar nog meer lokale kantoren gaan openen. Ook in de Nederlandse markt blijven wij groeien en uitbreiden. Nieuwe samenwerkingen maken wij binnenkort bekend.”

Voorbeeld van zo’n samenwerking is het schademanagement van Stern, dat eind 2021 door Openclaims werd gedigitaliseerd. Ook voor Leaseplan en Schadegarant verzorgt Openclaims de afwikkeling van claims- en reparatieprocessen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
Meest bekeken berichten
Recente reacties