De markt voor verlengde garantieverzekeringen voor nieuwe en tweedehands auto‘s is behoorlijk versnipperd. Toch zijn de tien grootste aanbieders samen goed voor 71,5 procent van de markt.

Dat meldt CarGarantie op grond van een rapport van Finaccord uit juli 2019. De Volkswagen Groep is de grootste aanbieder met 18,1 procent van de markt. CarGarantie is een goede tweede met 10,3 procent marktaandeel. Allianz (7,9 procent), Covéa (7,7 procent) en PSA (6,8 procent) maken de top 5 vol.

CarGarantie is daarmee de grootste constructeursonafhankelijke aanbieder en bovendien een aanbieder die als een van de weinige in vrijwel alle Europese landen actief is.

Perspectief

Volgens CarGarantie biedt de markt ook voor de toekomst voldoende perspectief: “Nog volgens het onderzoek groeiden de premies in heel Europa de afgelopen vijf jaar met haast 800 miljoen euro, van 2,22 miljard euro in 2014 tot 3,05 miljard euro in 2018, goed voor een jaarlijks groeipercentage van 8,3 procent.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties