Wico Autolakken en Coatings in Cuijk gaat verder als vestiging van Prepaire, de naam die Alliance Automotive Group Benelux heeft gegeven aan zijn schadeherstelactiviteiten. Na de overname in juni 2024 maakt ook Wico daar deel van uit.

Rob Visser, CEO van Alliance Automotive Group Benelux: “Na de overname van Wico kwamen wij er al snel achter dat dit voormalige familie bedrijf een sterke band heeft met de regio  en een  hoogwaardig en kwalitatieve bedrijfsvoering heeft. Nu na de introductie van Prepaire Bodyshop Support & Coatings Solutions willen we met deze sterke nieuwe naam, een nationaal dekkende toekomstbestendige speler in de markt worden.” 

Transitie

Edwin Gevers, algemeen directeur en voormalig mede-eigenaar van Prepaire, deelt zijn visie: “Wico heeft een rijke geschiedenis van deskundigheid en klantgerichtheid opgebouwd. Ik ben er trots op dat deze basis wordt meegenomen in Prepaire. Deze transitie markeert niet alleen een nieuw hoofdstuk, maar ook een enorme kans voor groei en innovatie, zonder onze kernwaarden uit het oog te verliezen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties