Van Mossel Automotive Group heeft per 31 januari 2025 de schadeactiviteiten van Autoschade Th. Verharen Drunen overgenomen. De activiteiten worden voortgezet in de vestiging aan de Zinkerweg 7 in Waalwijk. De overname van Autoschade Th. Verharen Drunen omvat alle activiteiten van het bedrijf. Het personeel wordt overgeplaatst naar één van de locaties in Waalwijk.

Theo Verharen, directeur Autoschade Th. Verharen Drunen: “Na 38 jaar kan ik mijn bedrijf met een gerust hart overdragen aan Van Mossel, in de wetenschap dat zowel medewerkers als klanten kunnen vertrouwen op een organisatie die garant staat voor service en kwaliteit.”

Eric Berkhof, algemeen directeur Van Mossel Automotive Group: “Met de overname van Autoschade Th. Verharen versterken we onze dienstverlening en blijven we bouwen aan onze missie: altijd de hoogste kwaliteit en service voor onze klanten bieden.”

Herplaatsing

Ad van Diepenbeek en Erik van Loon, directie Van Mossel Autoschade: “Wij ontvangen de vakbekwame medewerkers van Autoschade Th. Verharen Drunen met open armen en hopen hen als nieuwe werkgever een goede en solide toekomst te bieden binnen één van onze schadeherstelbedrijven.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 februari 2025
Claro neemt Starwash over
14 februari 2025
‘Remmenstof schadelijker dan dieselroet’
14 februari 2025
EasyPark Group neemt Parkopedia over
14 februari 2025
AutoTrack: Prijs Tesla in jaar 10.000 euro gedaald
13 februari 2025
Nieuwe eigenaar Autotaalglas Apeldoorn
13 februari 2025
ING: Exporteren EV’s is geld weggooien
Meest bekeken berichten
Recente reacties