De vestiging van Grouwstra Auto’s aan de Revalstraat in Deventer heeft zich onlangs aangesloten bij garageformule Profile. De formule telt daarmee ruim 150 vestigingen. Vanaf heden gaat het bedrijf verder onder de naam Profile Deventer. Ondernemer Edwin Grouwstra heeft daarnaast nog een vestiging aan de Maagdenburgstraat.

Edwin Grouwstra: “Profile gaf ons de mogelijkheid om ons in Deventer bij het netwerk aan te sluiten. Voor ons was dat een hele grote kans. Dankzij de verbinding met Profile kunnen we onze werkzaamheden enorm uitbreiden met bijvoorbeeld veel meer bandenonderhoud. Daarnaast kunnen we als Profile-vestiging nu de reparaties doen voor alle leasemaatschappijen aangesloten bij Profile.”

Ambitie

Met de uitbreiding in Deventer versterkt Profiile zijn positie op de Nederlandse markt. Menno Kuipers, directeur Car bij Profile: “We merken dat we met deze uitbreidingen een veel grotere vraag kunnen bedienen, waardoor we nog meer mensen kunnen laten profiteren van de service van Profile. We kijken heel tevreden terug op onze gerealiseerde groei in 2022, maar onze ambitie is om in 2023 nog sneller te groeien. De opening in Deventer past daar heel goed bij. Hierdoor spreken we het huidige groeipotentieel in Nederland nog meer aan, terwijl we ons blijven richten op de particuliere en leasemarkt voor reparatie, onderhoud en banden. Zo kunnen we onze doelstellingen om in het hele land maximale dekking te garanderen realiseren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties