Ook iGarage is aangehaakt op het WESP-initiatief ‘We Support Workshops’. De komende periode gaat WESP vijf deelnemende garagebedrijven identificeren die achterblijven in gemiddelde werkplaatsomzet.

Zij krijgen de uitnodiging om zich voorlopig kosteloos aan te sluiten bij iGarage. Daarbij hoort ook persoonlijke begeleiding in het digitale contact met de klant en bij de optimalisatie van de werkplaatsomzet, met gebruik van de iGarage-app en software.

Door digitaal te communiceren, wordt de klant zich bewuster van gepland onderhoud, apk, bandenvervanging en reparaties. In de WESP-analyses is terug te zien dat dit de werkplaatsomzet positief beïnvloedt. Betere communicatie van de werkplaatsactiviteiten met de klant resulteert in een hoger gemiddeld factuurbedrag. In Nederland zijn ruim zevenhonderd garagebedrijven aangesloten bij iGarage.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties