Met de groei van het aantal elektrische voertuigen op de weg neemt ook in de aftermarket de vraag toe naar vervangende onderdelen voor deze voertuigen. NRF speelt daarop in met een nieuw assortiment.

Elektrische voertuigen hebben dan wel geen verbrandingsmotor die gekoeld moet worden, maar het accupakket moet wel gekoeld worden. Bovendien hebben alle moderne auto’s airconditioning en ook daarvoor zijn koelsystemen nodig.

Assortiment

Voor de vervanging van koelingsonderdelen heeft NRF nu een nieuw assortiment aangelegd. Dit bestaat onder andere uit een radiateur en condensor voor een Tesla Model S, een condensor voor een Tesla Model 3, een oliekoeler (transmissie) voor een BMW i8 en een koelventilator voor een Nissan Leaf.

Het totale aanbod voor elektrische en hybride voertuigen bestaat uit meer dan 500 referenties. NRF verwacht dat dit aanbod de komende jaren snel zal groeien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03