Met de groei van het aantal elektrische voertuigen op de weg neemt ook in de aftermarket de vraag toe naar vervangende onderdelen voor deze voertuigen. NRF speelt daarop in met een nieuw assortiment.

Elektrische voertuigen hebben dan wel geen verbrandingsmotor die gekoeld moet worden, maar het accupakket moet wel gekoeld worden. Bovendien hebben alle moderne auto’s airconditioning en ook daarvoor zijn koelsystemen nodig.

Assortiment

Voor de vervanging van koelingsonderdelen heeft NRF nu een nieuw assortiment aangelegd. Dit bestaat onder andere uit een radiateur en condensor voor een Tesla Model S, een condensor voor een Tesla Model 3, een oliekoeler (transmissie) voor een BMW i8 en een koelventilator voor een Nissan Leaf.

Het totale aanbod voor elektrische en hybride voertuigen bestaat uit meer dan 500 referenties. NRF verwacht dat dit aanbod de komende jaren snel zal groeien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties