Profile Nooteboom, onderdeel van de Nooteboom Groep, neemt Alband Bandenservice in Rotterdam over van Jan Nooteboom. Alband is gevestigd in Rotterdam Kralingen.

Met de overname is Profile Nooteboom nog beter vertegenwoordigd in de Randstad. “Alband is natuurlijk geen onbekend bedrijf voor onze familie. De vorige eigenaar was mijn oom, Jan Nooteboom, die het bedrijf 7 jaar geleden van een andere oom, Hans Poleij, over had genomen. Jan Nooteboom zal voorlopig nog actief blijven totdat alles netjes is overgedragen”, aldus directeur Maurice Nooteboom.

Synergievoordelen

“Alband ligt precies in ons werkgebied en is een mooie aanvulling op ons bedrijf. Alband staat bij haar klanten en in de branche vooral bekend om haar vakmanschap. De kennis, de kunde en de liefde voor het vak zitten diep geworteld in het bedrijf. Wij verwachten in de toekomst tevens synergievoordelen te kunnen behalen op het gebied van automatisering, administratie, marketing en personeelszaken.”

De Groep

De Nooteboom Groep telt sinds de oprichting in 1881 in Schiedam-Kethel drie autobandengroothandels (aangesloten bij Tyrenet) en negen (truck)bandenservicebedrijven (onder het label van Profile). De bedrijven zijn actief in onder andere Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland, Brabant en Zeeland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
19 mei 2026
Volgende generatie aan het roer van Möller Autoschade
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties