De Rida Groep in Zeeuws-Vlaanderen breidt uit. Per 1 maart valt ook De Bliek in Oostburg onder de Rida Groep. Directeur-eigenaar Bert de Bliek heeft het bedrijf overgedragen aan Ko en Pieter Dieleman van de Rida Groep.

Garage De Bliek is erkend reparateur van Opel en ook aangesloten bij Eurorepar. Rida in Terneuzen ziet het eerste als een mooie aanvulling op het label Top Merkspecialist Opel, dat daarnaast ook is aangesloten bij Vakgarage. Met Eurorepar beschikt het bedrijf over een universele garageformule van Stellantis.

Rida Groep

Onder de Rida Groep vallen behalve de twee autobedrijven in Terneuzen en Oostburg ook drie schadeherstelbedrijven, in Terneuzen, Oostburg en IJzendijke. Daarnaast biedt Rida ook verhuur en lease.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
11 september 2025
Rolls-Royce Phantom wordt honderd in de Mariënwaerdt
Meest bekeken berichten
Recente reacties