Met ingang van 1 april heeft het in Dronten gevestigde Staalcentrum Flevoland de eveneens in Dronten gevestigde Machinefabriek Union overgenomen. De laatste is de Nederlandse fabrikant van Union hefbruggen. Beide bedrijven werkten al samen bij het maken van een aantal componenten van de hefbruggen. De huidige eigenaar van Union, Peter Madiol, blijft bij de onderneming werkzaam.

Voor Staalcentrum Flevoland zijn de activiteiten van Union aanvullend. Union heeft zich de laatste jaren naast het aanbod standaardhefbruggen gespecialiseerd in maatwerkhefbruggen, hefbruggen die specifieke klanteisen ten aanzien van breedte, hoogte en hefvermogen combineren.

Verder groeien

Rob Schurer (foto links), dga Staalcentrum Flevoland: “Ik ben blij met de overname. We werkten al enige tijd samen en kennen elkaar goed. Union heeft om verder te kunnen groeien behoefte aan een strategische partner en wij zochten uitbreiding van onze activiteiten. De overname is daar het logische gevolg van.”

Peter Madiol (foto rechts) is eveneens blij met de overname. “Dit betekent dat we ons nog meer kunnen richten op onze maatwerkoplossingen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties