Fource en zijn grossiers verzorgen vandaag, morgen en woensdag (11 t/m 13 november) in Rotterdam de tweede Automotive Expo. Medio september vond de eerste plaats, in het Klokgebouw Eindhoven.

Het eveneens op de aftersales gerichte vervolg speelt zich af in de Onderzeebootloods in Rotterdam. Tientallen leveranciers, zowel nationaal als internationaal, tonen op de huisbeurs nieuwe producten en oplossingen.

Daarnaast vinden kennissessies plaats op het gebied van techniek en commercie, onder meer turbo, airco-onderhoud en aircogas, TPMS, garageformules, Wesp (‘Echt grip op je autobedrijf’ en Pass-thru. Jan Lammers is alle drie dagen tussen 18.00 en 19.00 uur spreker over het thema ‘Succes moet je managen’. Automotive Expo Rotterdam is geopend van 16.00 – 22:00 uur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
Meest bekeken berichten
Recente reacties