Fource en zijn grossiers verzorgen vandaag, morgen en woensdag (11 t/m 13 november) in Rotterdam de tweede Automotive Expo. Medio september vond de eerste plaats, in het Klokgebouw Eindhoven.

Het eveneens op de aftersales gerichte vervolg speelt zich af in de Onderzeebootloods in Rotterdam. Tientallen leveranciers, zowel nationaal als internationaal, tonen op de huisbeurs nieuwe producten en oplossingen.

Daarnaast vinden kennissessies plaats op het gebied van techniek en commercie, onder meer turbo, airco-onderhoud en aircogas, TPMS, garageformules, Wesp (‘Echt grip op je autobedrijf’ en Pass-thru. Jan Lammers is alle drie dagen tussen 18.00 en 19.00 uur spreker over het thema ‘Succes moet je managen’. Automotive Expo Rotterdam is geopend van 16.00 – 22:00 uur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties