Het ASN-bedrijf van directeur Gijs de Blieck in Gorinchem is op de jaarlijkse algemene ledenvergadering van ASN gekozen tot beste ASN-vestiging van het jaar. ASN Autoschade Service Carrera Waspik en ASN Autoschade Service Oud-Beijerland eindigden op de tweede en derde plaats.

asn-gorinchem“Deze uitverkiezing is een extra boost voor ons hele team”, zegt directeur Gijs de Blieck van ASN Gorinchem.

Eindelijk de beste

Het van oorsprong familiebedrijf bestaat ruim 32 jaar en is één van de grondleggers van ASN Groep. De vestiging viel al eerder in de prijzen, met een tweede plaats in 2013 en diverse eervolle vermeldingen. “Dat we nu eerste zijn geworden, is echt top”, aldus Gijs de Blieck. “Het is een erkenning van en een bewijs van waardering voor wat we als bedrijf doen. Wij zetten ons elke dag voor 200 procent in om onze klanten de allerbeste service te bieden, zodat ze na de zure ervaring van een schade weer met een vrolijk gezicht de werkplaats uitrijden.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties