Axalta lanceert in Europa zijn eigen lijn voor non-paint materialen. Daarmee wordt Axalta een one stop shop voor het schadeherstelbedrijf.

Namens Axalta zegt Adrien Schrobiltgen: “De producten van Audurra brengen de kwaliteit van schadeherstel op een hoger niveau. Autospuiters kunnen ervan op aan dat de kwaliteit en innovatie die ze al associëren met Axalta worden erin weerspiegeld. De materialen en gereedschappen zijn immers uitvoerig getest in trainingscentra van Axalta.”

Twee kwaliteiten

Onder de merknaam Audurra komen voor de klanten van Axalta hiermee producten beschikbaar als schuurmiddelen, maskeertape, werkhandschoenen, poetsdoeken, maatbekers en roerstaven. Het productportfolio zal bovendien continu worden uitgebreid. Audurra biedt de producten in twee kwaliteitsniveaus. De nieuwe lijn wordt vanaf januari behalve in Nederland ook uitgerold in Oostenrijk, Duitsland, Zweden, Noorwegen en Zwitserland. Meer landen zullen in de loop der jaren volgen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties