Teamwise PDR & More gaat volgende week op de tweede beursdag van de Auto Prof-vakbeurs (woensdag 20 april vanaf 15:30 uur) een poging wagen om in recordtijd een auto met vele honderden hageldeuken te herstellen.

Het is een van de bijzondere activiteiten tijdens Auto Prof, die op 19, 20 en 21 april plaatsvindt in de Evenementenhal Gorinchem.

“Auto Prof is terug van weggeweest en dat willen we vieren met de automotive sector. Daarom is er tijdens de komende editie meer te zien, te doen en te beleven dan ooit. Er zijn diverse activiteiten op de beursvloer. Naast een uitgebreid aanbod aan kennis, producten en diensten mag namelijk de fun-factor niet ontbreken”, zegt Malou Peters namens beursorganisator Easyfairs Nederland.

Demo Arena

Reden waarom er bijvoorbeeld een heuse kartbaan met mini e-karts op de beursvloer verschijnt. Eerder al maakte beursorganisator Easyfairs bekend dat de vakbeurs onder meer ook een Demo Arena krijgt, waar de hele beursdag live demonstraties gegeven worden. Zo leert Thijs van Grinsven de bezoekers hoe ze zelf de timing kunnen controleren tijdens een live scope meeting. Ook ervaren bezoekers Paintless Dent Repair en maken ze kennis met Assist Reality (meekijken in de werkplaats op afstand).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties