EDGe Mobility, het netwerk van EV-specialisten, heeft onlangs vijf autobedrijven aangesloten. Daarmee staat de teller op 45. De nieuwkomers zijn na diverse opleidingen en een audit toegelaten.

EDGe Mobility biedt de autobedrijven erkenning als EV-specialist en ondersteunt ze met de benodigde kennis, informatie, equipment en marketing. De meest recente toetreders zijn:

  • Autobedrijf Mudde en Kok Urk
  • Vakgarage Klaster Oldemarkt
  • Vakgarage van der Meer Gytsjerk
  • AutoCrew Terpstra Sexbierum
  • Ben de Rooy Car-repair B.V. Sint Philipsland

Onderhoud

Ben de Rooy vindt erkenning belangrijk, omdat klanten met een elektrische of hybride auto op die manier weten waar zij terecht kunnen voor goed advies en onderhoud. “Maar we zijn ook aangesloten bij EDGe Mobility voor de ondersteuning. Er komt veel op je af om het onderhoud aan een elektrische auto goed uit te kunnen voeren. Niet alleen het technisch aspect verschilt, maar ook klantvragen zijn heel anders dan bij auto’s met een verbrandingsmotor. De klant wil veel weten over elektrisch rijden op zich en over bijvoorbeeld laden en wat hiervoor nodig is. EDGe Mobility geeft ons al deze informatie en hierdoor zijn wij voor de klant van toegevoegde waarde.”

EDGe Mobility is een in september 2019i gestart initiatief van Innovam en AutoNiveau. Het voorziet in EV-opleidingen, kennis en support door EV-specialisten, en Remote Diagnostics support.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties