Stichting Vakgarage is een actie gestart in samenwerking met het Rode Kruis. Bij onderhoud kunnen bij Vakgarage aangesloten garagisten een EHBO-set meegeven aan hun klanten. Per verstrekte EHBO-set doneert de stichting 40 eurocent aan het Rode Kruis.

“Wij geven altijd iets weg bij onderhoud”, aldus een medewerker van de stichting. “De vorige keer was dat een skillball. Het heeft altijd een sociaal doel. Deze keer hebben we gekozen voor een samenwerking met het Rode Kruis.”

Tekenpen

Lifehammer is de leverancier van de EHBO-sets, die zijn samengesteld in overleg met het Rode Kruis. “Wat er allemaal in zit? Bijzonder is wel dat er een tekenpen in zit. Dat is, zeker nu in het voorjaar weer meer mensen eropuit trekken, steeds actueler.” Behalve als klantenbinder dient zo’n giveaway nog een ander doel, legt voorzitter Vishal Durgaram van Stichting Vakgarage uit. “Vakgarage vindt het uitreiken van EHBO-sets passen bij het steeds groter belang van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Bovendien toont Vakgarage hiermee haar collectieve kracht: zaken landelijk organiseren en bundelen met de bedoeling om lokaal sterk te staan en je te onderscheiden. Eigenlijk net als het Rode Kruis doet. Dichtbij, tijdens een festival of bij een hardloopwedstrijd. Altijd vertrouwd dichtbij”, aldus Durgaram.

Collectebussen

Vakgarage verwacht in totaal zo’n 40.000 EHBO-sets weg te kunnen geven, wat neerkomt op een donatie aan het Rode Kruis van 16.000 euro. Daarnaast staan er bij de Vakgarages ook collectebussen, waar kunnen klanten ook zelf een bijdrage in kunnen stoppen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties