LKQ verhuist op een nog te bepalen moment zijn Europese hoofdkantoor van Londen naar Zürich. Er komen ongeveer zeventig mensen te werken.

Dat maakte ceo Arnd Franz deze week in Duitsland bekend in gesprekken met de vakpers. De aanstaande verplaatsing zou niets te maken hebben met Brexit, maar alles met de strategische keus voor een meer centrale positie in Europa. Naar een geschikte locatie in de Zwitserse stad wordt momenteel gezocht.

OE-onderdelen

Franz vertelde ook dat LKQ (moederbedrijf van onder meer Fource) een kans ziet ten aanzien van de distributie van OE-onderdelen. “De aftermarket verandert, dan doen zich nieuwe kansen voor”, aldus Franz. Een van de kansen is volgens hem de oprukkende digitalisering van de aftersales. De benodigde investeringen zijn voor een individueel, universeel autobedrijf best groot. Hier kan LKQ wellicht een rol in gaan spelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
15 oktober 2025
ETRMA wil overheidsprikkels voor betere banden
Meest bekeken berichten
Recente reacties