Op het Nieuwjaarsdiner van Groupauto Nederland is Kroon-Oil gekozen tot Leverancier van het jaar. Het bedrijf had de sterkste groei (in euro’s en procentueel) van alle leveranciers in 2018.

Namens de verkoopafdeling namen Huberto Kuipers (l.) en Jan Gelderblom (m.) de prijs in ontvangst uit handen van Freek Blekxtoon, directeur Groupauto Nederland. Volgens hem heeft Kroon-Oil zich sterk doorontwikkeld en aantoonbaar marktaandeel gewonnen in de garagewereld. Ook bij hoofdleverancier Fource (derde prijs) en Van den Ban/Reedijk (tweede) was in 2018 sprake van een vruchtbare samenwerking met de Groupauto-leden.

Actieve grossier

Ook andere partners vielen in de prijzen. Jari Techniek Hoogeveen behaalde de eerste plek in de categorie Meest Actieve Grossier en scoorde ook hoog bij Marketingsupport. De titel Grossier van het jaar ging naar JTC Roosendaal/Etten Leur, vanwege de hoogste groeicijfers van alle grossiers binnen het netwerk. Op twee en drie eindigden respectievelijk Jagersma Drachten en Van der Ploeg Franeker.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties