Automaterialengrossier Lantinga Automotive (opgericht in 1988), met vestigingen in Emmen, Winschoten en Stadskanaal, heeft collegagrossier Ototec Automotive, met vestigingen in Tynaarlo en Drachten, overgenomen.

Lantinga is lid van Vrooam en Full Fource Partner van LKQ Fource. Door de krachtenbundeling kunnen de klanten van Ototec Automotive meer mogelijkheden worden geboden op het gebied van garageformules. Ook krijgen zij toegang tot een groter productassortiment, trainingen en de technische dienstverlening van Lantinga als Diesel Büchli-partner op het gebied van onder andere het testen van verstuivers en injectoren.

Zelfstandig

Met de overname ontstaat één van de grootste zelfstandige grossiersgroepen in Noord-Nederland. Paul Lantinga, algemeen directeur: “De overname past in de onontkoombare trend van een verdere schaalvergroting binnen onze veranderende automotive branche. Ondanks onze toegenomen omvang blijven wij als familiebedrijf dichtbij onze klanten staan en hen op de vertrouwde betrokken wijze bedienen. Zo zal Wim Spanhoff na de overname betroken blijven bij de nieuwe organisatie.”

Op de foto van links naar rechts: Bert Lantinga, Jaap Rozendal en Paul Lantinga (Lantinga), Wim en Agnes Spanhoff (Ototec).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties