Arno Mennink behoort tot de beste Mitsubishi-monteurs ter wereld. De Nederlandse technicus en 1e monteur van merkdealer Nijman in Borculo eindigde als derde bij de Mitsubishi Global Service Skills Contest in Japan.

In de aanloop naar de finale won Mennink de nationale competitie, waarmee hij zich kwalificeerde voor de Europese eindstrijd. Daar gingen twaalf winnaars de onderlinge strijd aan. Ook die titel sleepte Mennink in de wacht, waarmee hij zich verzekerde van de wereldfinale.

Software-aanpassing

In Tokio nam hij het op tegen 22 andere Mitsubishi-monteurs uit de hele wereld. Na een theorietest volgde een praktijkronde. Zo moest binnen een bepaalde tijd een elektrisch defect worden opgespoord en gerepareerd. Ook was er een opdracht om specifieke software-aanpassingen door te voeren. De Nederlandse finalist eindigde als derde, achter de winnaar uit Indonesië en de tweede uit Thailand.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
Meest bekeken berichten
Recente reacties