Arno Mennink behoort tot de beste Mitsubishi-monteurs ter wereld. De Nederlandse technicus en 1e monteur van merkdealer Nijman in Borculo eindigde als derde bij de Mitsubishi Global Service Skills Contest in Japan.

In de aanloop naar de finale won Mennink de nationale competitie, waarmee hij zich kwalificeerde voor de Europese eindstrijd. Daar gingen twaalf winnaars de onderlinge strijd aan. Ook die titel sleepte Mennink in de wacht, waarmee hij zich verzekerde van de wereldfinale.

Software-aanpassing

In Tokio nam hij het op tegen 22 andere Mitsubishi-monteurs uit de hele wereld. Na een theorietest volgde een praktijkronde. Zo moest binnen een bepaalde tijd een elektrisch defect worden opgespoord en gerepareerd. Ook was er een opdracht om specifieke software-aanpassingen door te voeren. De Nederlandse finalist eindigde als derde, achter de winnaar uit Indonesië en de tweede uit Thailand.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties