Zaterdag 23 juni is in Breda het eerste Pirelli Performance Center van Nederland in een Kwik-Fit-vestiging feestelijk geopend.

De eer viel te beurt aan de Kwik-Fit-vestiging in Breda aan de Ettensebaan, waarover we al eerder berichtten. De opening werd opgeluisterd door de aanwezigheid van zeventig bijzondere sportauto’s, van onder andere de merken Ferrari, Porsche, Maserati en Lamborghini.

Kennis

Voor de Performance Centers investeert Pirelli extra in kennis en kunde met betrekking tot high performance-banden. Er zijn er inmiddels zo’n vijftien van in Nederland. Het Performance Center in Breda is de eerste in een Kwik-Fit-vestiging. Het plan is om komend jaar nog een drietal van deze Pirelli Performance Centers te openen in Nederland. Algemeen directeur Martin Post van Kwik-Fit: “Samen met Pirelli investeert Kwik-Fit veel tijd in het opleiden en trainen van de monteurs. Zo zorgen we ervoor dat we altijd specialistische kennis in huis hebben voor de meest veeleisende auto’s. Onze monteurs bieden dan ook het beste advies op het gebied van grip en bandenkeuze.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties