Zaterdag 23 juni is in Breda het eerste Pirelli Performance Center van Nederland in een Kwik-Fit-vestiging feestelijk geopend.

De eer viel te beurt aan de Kwik-Fit-vestiging in Breda aan de Ettensebaan, waarover we al eerder berichtten. De opening werd opgeluisterd door de aanwezigheid van zeventig bijzondere sportauto’s, van onder andere de merken Ferrari, Porsche, Maserati en Lamborghini.

Kennis

Voor de Performance Centers investeert Pirelli extra in kennis en kunde met betrekking tot high performance-banden. Er zijn er inmiddels zo’n vijftien van in Nederland. Het Performance Center in Breda is de eerste in een Kwik-Fit-vestiging. Het plan is om komend jaar nog een drietal van deze Pirelli Performance Centers te openen in Nederland. Algemeen directeur Martin Post van Kwik-Fit: “Samen met Pirelli investeert Kwik-Fit veel tijd in het opleiden en trainen van de monteurs. Zo zorgen we ervoor dat we altijd specialistische kennis in huis hebben voor de meest veeleisende auto’s. Onze monteurs bieden dan ook het beste advies op het gebied van grip en bandenkeuze.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties