De Auto International Association, onderdeel van de Amerikaanse aftermarketorganisatie Automotive Aftermarket Industry Association, heeft de dieselpartikel filterreiniger (DPF) van Liqui Moly uitgeroepen tot ‘Best New Product for Import Cars 2013’.

“Dat is de Oscar van de aftermarkt”, aldus David Pollack, marketingmanager van Liqui Moly Amerika. “Deze onderscheiding is voor ons een enorme eer en laat ook zien dat nieuwe technologieën ook nieuwe business genereert. De prijs weerspiegelt het belang dat bij ons aan de ontwikkeling van nieuwe producten wordt toegekend.”

In plaats van een nieuw filter te plaatsen, beschikken garages met de DPF-reiniger van Liqui Moly over een voordelig alternatief. Hiermee kan het filter gereinigd worden, zonder uit te bouwen. De hele procedure duurt slechts dertig tot zestig minuten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties