Nederlands grootste ontwikkelaar en montageadres voor Tesla-accessoires – Tesland – opende afgelopen vrijdag zijn nieuwe pand in Almere. Daags erna was er een open huis. Er is voorzien in een nieuw kantoor en een nieuwe werkplaats.

Met zijn vier jaar is Tesland een relatief jong bedrijf. In die periode heeft het al meer dan 1.200 Tesla’s uit binnen- en buitenland voorzien van zelfontworpen accessoires. Het is een niche die Tesla zelf niet invult.

Tijdens de opening waren een kleine honderd Tesla-rijders aanwezig. Vertegenwoordigd waren daarnaast onder anderen Athlon, Leaseplan en schadeketens als ABS en Schadenet. Eigenaar Herbert Kats en zijn team zijn trots op wat zij in een relatief korte periode hebben bereikt met hun bedrijf. “En met het vorig jaar snel gegroeide Tesla-aandeel in het wagenpark is het klantenpotentieel alleen maar groter geworden”, aldus Kats.

Aftersales Magazine publiceerde afgelopen najaar een interview met de eigenaar van Tesland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties