In de werkplaats van de toekomst zijn klanten en auto’s met de werkplaats connected. Zozeer zelfs dat het inplannen van onderhoud, reparaties, monteurs en vervangend vervoer nagenoeg automatisch gaat.

Peter Brussel wordt per 24 november de nieuwe voorzitter van de vereniging Focwa Schadeherstel. Hij volgt Denis Maessen op, die deze functie sinds eind 2014 op tijdelijke basis heeft ingevuld.

Het huidige businessmodel van de leasemaatschappijen is niet duurzaam meer, is eindig, want de houdbaarheidsdatum is al lang voorbij. Mede omdat de bedrijfsmatige klanten van de leasemaatschappijen, het aantal leaseauto’s

Volvo Cars lanceert een aantal conciërgediensten die een integraal onderdeel zullen worden van het mobiele Volvo On Call-platform. De fabrikant belooft zijn klanten dat ze nooit meer hoeven stoppen bij

Kwikfit opent vandaag in Oud Gastel de eerste franchisevestiging in zijn ruim dertigjarige geschiedenis in Nederland. Autoservicebedrijf Govers heeft de primeur en gaat verder onder de naam Kwikfit Govers.

Al sinds zijn geboorte is Twan Dekkers (33), teamleider en medewerker buitendienst bij Vakgarage, opgevoed met het principe van twee of vier wielen onder zich. Dik drie decennia later is
Laatste nieuws
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
Meest bekeken berichten
Recente reacties