De RDW heeft in 2017 een nettoresultaat geboekt van ruim 9 miljoen euro. Dat blijkt bij de publicatie van de jaarcijfers over 2017.
De oprichting van een joint venture van Osram en Continental is een feit. Beide bedrijven hebben hiertoe een overeenkomst getekend. Ze nemen voor 50 procent deel in de nieuwe onderneming.
Autobinck Group maakt bekend dat het Fleet Support heeft overgenomen. Klanten en medewerkers zijn inmiddels op de hoogte gebracht. Ook Fleet Support's mobiliteitsportal en mobiliteit-app Yor24 maakt deel uit van
Mede dankzij een flink aantal sponsors uit de autobranche hebben de deelnemers aan de derde Main Energie Business Challenge een formidabele cheque van ruim 82.000 euro, plus een extra bijdrage
Bij Autoscout24 Nederland is Rachel Gómez Y Maseland aangesteld als countrymanager. Ze treedt per 7 mei aan bij de online portal voor gebruikte en nieuwe auto’s.
Nadat hij drie jaar geleden in het pand was getrokken van de Ford-dealer in Nijkerk wist Jos Bouw een groot deel van de dealerklanten voor zijn werkplaats te behouden. Hoe?
Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties