Carglass gaat vanaf komende herfst in vijf vestigingen klanten met uitgebreidere autoschades doorverwijzen naar ASN. Het betreft een pilot van een half jaar.
Autoliv, de Zweedse fabrikant van veiligheidssystemen, is partner geworden in een samenwerkingsverband om de verkeersveiligheid verder te vergroten. In dit Osccar gedoopte project nemen naast grote autofabrikanten ook toeleveranciers en
Audi breidt het spuitprocedé voor zijn modellen uit met ‘overspray-free painting’. Met deze technologie is het mogelijk om in één spuitproces bepaalde carrosseriedelen direct in contrastkleur mee te spuiten.
Mercedes-moeder Daimler start volgend jaar samen met onderdelen- en systeemfabrikant Bosch een Uber-achtige taxiservice met hoog autonome auto’s.
In Groot-Brittannië heeft Ford zijn eerste online verkoopkanaal geopend: rechtstreeks vanaf de fabrikant naar de consument. De klant kan een auto configureren en eventueel een inruilbod op zijn huidige auto
Partspoint breidt zijn assortiment uit met onder meer Approved Green Turbo’s. Dit programma van 450 individuele items dekt 97,4 procent af van het Nederlandse personenwagen- en bedrijfswagenpark.
De vakjury van de verkiezing Bovag Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2018-2019 heeft drie finalisten geselecteerd. Autobedrijf Haarhuis uit Geesteren (provincie Overijssel) bindt de strijd aan met twee Brabantse kanshebbers:
Over de eerste 6 maanden van 2018 is het aantal gestolen personenauto’s opnieuw fors gedaald met ruim 14%. Het eerste halfjaar werden er 3643 gestolen tegen 4254 in dezelfde periode
Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties