LKQ Corporation maakt bekend dat Sukhpal Singh Ahluwalia met ingang van vandaag terugtreedt als Executive Chairman van Euro Car Parts (ECP), de Britse dochteronderneming. Verder is bij ECP Andy Hamilton per direct aangesteld als nieuwe ceo. Hij is in die rol de opvolger van de eveneens vertrokken Martin Gray, die volgens LKQ “invulling gaat geven aan andere interesses.”
Op nieuwjaarsdag overleed na een kort ziekbed Ype Kramer (68), de Friese ondernemer die voor iedereen in de branche een bekende verschijning was. Sinds de oprichting in 1985 is Ype
Roland Berger voorspelt dat schadeherstelbedrijven alleen kunnen overleven wanneer zij ten minste 10 fte aan het werk hebben bij een omzet van 1,8 à 2 miljoen euro. Aanleiding is de
De RDC-registraties t/m 29 december die we op oudjaar publiceerden (442.284 nieuwe personenwagens) zijn uitgemond in een definitief cijfer: 443.812 stuks over heel 2018, volgens Bovag, RAI Vereniging en RDC.
Laatste nieuws
2 april 2025
NexDrive en 50five maken laadoplossingen toegankelijk
2 april 2025
Autobedrijf Jan Greijmans verder als TOP Merkspecialist in Mazda
2 april 2025
Een robuuste strategie
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
Meest bekeken berichten
Recente reacties