Carprof Valentijn Zaltbommel is vanavond verkozen tot Autobedrijf van het Jaar 2019/2020. De bekendmaking vormde de apotheose van het jaarcongres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven.
De mening over elektrisch rijden is de afgelopen drie jaar positiever geworden. Dat blijkt uit een onderzoek als onderdeel van de jaarlijkse mobiliteitsmonitor van leasemaatschappij Leaseplan.
Volvo Cars gaat met moederbedrijf Geely de productie van verbrandingsmotoren samenvoegen tot een afzonderlijke activiteit. Op die manier moet een nieuwe, wereldwijd opererende onderneming ontstaan voor de ontwikkeling van toekomstige
Het Nederlandse wagenpark van personenauto’s telde op 1 januari 2019 in totaal 8.787.000 voertuigen. Dat zijn er 192.000 meer dan een jaar eerder. Daarmee is het wagenpark het afgelopen jaar
Zonder ingrijpende efficiëntiemaatregelen bij verzekeraars zullen de forse verliezen op autoverzekeringen tot en met 2030 verder oplopen.
Laatst kreeg onze werkplaats een auto met opgerekte distributieketting binnen. Veertigduizend kilometer in vier jaar – dat is geen lange levensduur.
Uit cijfers van Bovag en RDC blijkt dat autobedrijven in de eerste drie kwartalen van 2019 een recordaantal van 955.958 gebruikte personenauto’s verkochten.
Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties