Ook dit jaar vindt de Automotive Carrièredag plaats, maar voor het eerst gebeurt dat volledig digitaal. De twintig online infosessies zijn donderdag 15 oktober gelijkelijk verdeeld over de locaties Helmond (Automotive Campus) en Arnhem (HAN).
De omzet van TomTom is in het derde kwartaal uitgekomen op 148 miljoen euro. Dat is 10 procent minder dan de 164 miljoen euro in het derde kwartaal vorig jaar.
Focwa start samen met haar leden een online mediacampagne. Die adviseert consumenten om, met het oog op de herfst, schade aan hun auto, caravan of camper te laten controleren en/of
ALD Automotive heeft het Mobility Design Center geopend, een interactieve ruimte waar organisaties tijdens een workshop hun mobiliteitsvisie kunnen uitwerken. Zo moeten de kosten van mobiliteit direct inzichtelijk worden.
In vergelijking met september vorig jaar is de omzet door aftersales van de ruim duizend bij WESP aangesloten autobedrijven met 2,7 procent toegenomen. Na enkele maanden waarin de aftersalesomzet terugliep,
Laatste nieuws
16 juli 2025
Rijhulpsystemen Mercedes leren van dagelijks verkeer
16 juli 2025
Zorgen over End-of-Life Vehicle Regulation
16 juli 2025
Autotaalglas Heerenveen overgenomen door oud-medewerker
16 juli 2025
Bandenfabrieken Continental gecertificeerd duurzaam
16 juli 2025
SERMI al geregeld?
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
Meest bekeken berichten
Recente reacties