Aircospecialist Nissens breidt zijn assortiment onderdelen voor aircosystemen uit met expansieventielen.
De onafhankelijke grossiers van GroupAuto Nederland hebben zich, op een enkele grossier na, verenigd in een nieuwe gezamenlijke formule, AllParts geheten.

Glasurit introduceert een nieuwe generatie blanke lakken, in twee klassen: de geavanceerde en complete lijn AraClass en ProClass, die aantrekkelijk is voor klanten die focussen op bewezen kwaliteit en efficiëntie.

Autovakmeester, een van de garageformules van de Alliance Automotive Group Benelux, is in anderhalf jaar tijd gegroeid tot een landelijk dekkend netwerk met 132 deelnemende autobedrijven.
Als je sommige kranten en nieuwprogramma’s mag geloven, is het niet mogen afschieten van 74 miljoen euro aan knalvuurwerk de grootste ramp sinds Covid-19. Natuurlijk worden er ondernemers gedupeerd.

In 2020 zijn er uiteindelijk 73.057 volledig elektrische personenauto’s geregistreerd. Dat is 20,5 procent van het totale aantal registraties (356.051) in 2020. Dat blijkt uit de definitieve cijfers van Bovag

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties