Er is weer veel te doen over roetfilters de laatste tijd, mede dankzij de introductie van de deeltjesteller. Dat zo'n partikelfilter tijdens het gebruik vervuilende deeltjes verzamelt is genoegzaam bekend en natuurlijk ook de bedoeling ervan. Ook het regenereren om weer een nieuwe cyclus aan te kunnen is bekend. Maar er komt een moment dat dat niet meer genoeg is. En wat dan? Büchli geeft antwoord.
Het apk-volume is in het eerste halfjaar van 2021 met 0,1 procent gedaald ten opzichte van de eerste zes maanden vorig jaar. In aantallen betekent dat een kleine 4500 apk’s
Digitalisering zit in een toenemend deel van onze dagelijkse activiteiten verweven, privé en zakelijk. Of dat goed of fout uitpakt, hangt niet alleen van partijen af die slimmer zijn dan
In 2030 moet minimaal 60 procent van alle nieuw verkochte auto’s in Europa een volledig elektrische auto zijn. In 2035 zal dat 100 procent moeten zijn.
Laatste nieuws
4 juni 2025
Bouy start nieuwe verzekeringsmaatschappij
4 juni 2025
Grenzen aan online reviews
3 juni 2025
BOVAG: Occasionverkoop +6,2 procent in mei
3 juni 2025
VWE: 0,5 procent meer occasionverkopen in mei
3 juni 2025
BOVAG en vakbonden melden onderhandelingsresultaat cao
3 juni 2025
Voor het eerst in 2025 groei in registraties
Meest bekeken berichten
Recente reacties