De occasionverkopen tussen autobedrijven en particulieren lieten in februari een mooie plus zien van 11,6 procent. Ook tussen consumenten onderling vonden meer transacties plaats dan in februari 2023. De extra schrikkeldag is goed benut, maar verklaart niet de volledige groei.
Na zijn vertrek bij de F1-stal van Ferrari vervolgt Mattia Binotto zijn carrière bij het eveneens Italiaanse TEXA. Hij wordt er Managing Director van TEXA, naast oprichter/ceo Bruno Vianello, Vice-President
Directeur Frouwke Herder verlaat per 15 april Autotrust. In haar volgende rol wil zij bijdragen aan grotere maatschappelijke thema’s zoals klimaat of zorg. Autotrust biedt als dochter van Bovemij (verlengde)
Op 6 en 7 maart organiseert Bart de Vries in het Laco Glanerbrook in Geleen een nieuwe automotive vakbeurs onder de naam Automotive Contactdagen Limburg. Zo’n veertig leveranciers zullen er
Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties