General Motors heeft de terugroepactie voor de Chevrolet Bolt uitgebreid naar alle typen en modeljaren. In totaal verwacht de fabrikant een slordige 1,8 miljard dollar aan deze recall te moeten spenderen.

Het zustermodel van de Bolt, de Opel Ampera-E, ontkomt ook niet aan de terugroepactie. Aanstichter van het recallprogramma is uiteindelijk het Zuid-Koreaanse LG Chem, de leverancier van de accucellen.

In het kader van de terugroepactie worden de defecte accupakketten vervangen. Tot die tijd krijgt de gebruiker het advies de auto niet volledig te laden, maar maximaal tot negentig procent.

In Nederland zijn volgens dataleverancier RDC 34 Chevrolets Bolt geregistreerd met bouwjaren liggend tussen 2016 en 2019. Van de Opel Ampera-e zijn het er 3195, verdeeld over de bouwjaren 2017-2020.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties